AKTUALITY

DEZINFEKCE SPOLEČNÝCH PROSTOR PANELOVÝCH DOMŮ

Vzhledem k celosvětovému vývoji situace s šířením onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2  a v souvislosti se snahou co nejvíce minimalizovat jeho šíření, vám chceme nabídnout preventivní čištění vašich centrálních odvětrání z bytů (stoupacích potrubí VZT) v panelových domech, včetně několikanásobné dezinfekce.

Podle některých zdrojů se může koronavirus SARS-CoV-2 šířit i přes vzduchotechnické potrubí, které je převážně znečištěné a slouží jako prostředí pro přežívání různých druhů bakterií a virů.

Naše nabídka:

Kompletní vyčištění stoupacího potrubí VZT od prachu a mastnoty včetně důkladné několikanásobné dezinfekce antivirovými dezinfekčními prostředky na bázi aktivního stříbra, které likvidují viry, mají baktericidní a virucidní účinek na široké spektrum virů a dokáží v systému působit 3-4 týdny proti usazování nových virových patogenů.

Všechny přípravky jsou bez zápachu, nehořlavé a nemají žádné vedlejší účinky.

Dále vám můžeme nabídnout dezinfekci kontaktních ploch ve společných prostorách domu.(vstupních dveří, klik, madel, výtahů, zábradlí, schránek atp.)

Více

Sponzorujeme nový sociální automobil pro Prahu 13

Slavnostní předání vozu Dacia Dokker v rámci projektu „Sociální automobil“ určený pro  „Středisko sociálních služeb Prahy 13“. se uskutečnilo 9. října 2019 v prostorách střediska na adrese Trávníčkova 1746, Praha 5.Všem přítomným zástupcům sponzorujících firem jménem Střediska soc.služeb Prahy 13 poděkoval ředitel RNDr.Jiří Mašek,CSc., který zároveň garantuje jeho správné využití.

Více

Sponzorujeme projekt „TATRA KOLEM SVĚTA 2“

V roce 2020 vyráží na cestu „TATRA KOLEM SVĚTA“. Projekt navazuje na cestovatelskou legendu – expedici Tatra kolem světa 1987-90. Jeden ze zakladatelů projektu Marek Havlíček mi řekl : „Tatra kolem světa před 30 lety lidem rozšířila obzory. Stejně jako původní expedice i my chceme v lidech rozdmýchávat touhu cestovat a pomáhat rozšiřovat jejich pohledy na svět. Ekologie se stala prakticky velkým byznysem, např. třídění odpadu. Víte že náklad na odvoz a zpracování jedné plastové lahve je téměř 8 Kč ? Snažíme se tu žít na oko ekologicky, ale jen na oko, nikdo se nezaobírá vznikáním odpadu, jen následným odstraňováním. Expedice chce lidem ukázat jak lidé na různých místech planety žijí, jak se vzdělávají, jaké mají hodnoty, jaké mají gastro návyky a rovněž i jak se staví k ekologii, jak jsou ekologičtí.“

Více

Sponzorujeme Mezinárodní filmový festival „Voda,moře,oceány“

Mezinárodní filmový festival „Voda, moře, oceány“ se uskuteční v Hluboké nad Vltavou ve dnech 12. až 15. 9. 2019.

MFF „Voda, moře, oceány“ je soutěžní festival dokumentárních filmů na uvedené téma. Jeho cílem je prezentovat a ocenit filmová díla zabývající se světem sladkých i slaných vod, podněcovat jejich tvorbu v mezinárodním měřítku a rozšiřovat tak poznání lidí i jejich zájem o problematiku ochrany této oblasti životního prostředí i dění ve světě odehrávající se kolem, ať už pod vodou, na hladině, na březích vodních toků a jezer či v přímořských oblastech po celé planetě.

http://vodamoreoceany.eu/cs/

Více

Sponzorujeme nový sociální automobil pro Prahu 12

Slavnostní předání vozu Dacia Dokker v rámci projektu Sociální automobil určený pro organizaci Sociální služby městské části Praha 12 se uskutečnilo 30. října 2018 v Sociálně ošetřovatelském centru v Zárubově ulici. Všem přítomným zástupcům sponzorujících firem jménem Úřadu MČ Praha 12 poděkovala radní Lenka Vedralová a také PaedDr. Marie Mandíková, která zároveň garantuje správné využití sociálního automobilu.

https://www.praha12.cz/praha-12-ma-novy-socialni-automobil/d-65356

Více

Sponzorujeme juniorského Mistra ČR v Enduru

Sponzorujeme juniorského Mistra ČR v Enduru v roce 2017 a 2018. Podporujeme závodní kariéru nadějného závodníka v motocyklové soutěži – Enduro Adolfa Živného.2

 • 2016
 • 91. ročník Šestidenní ve Španělsko 26.místo třida E2 
 •  2017
 • Mistr České republiky v enduru ve třídě absolutní junior
 • Mistr České republiky v enduru ve třídě absolutní junior
 • Mistrovství Evropy enduro – 10. místo ve třídě E2/E3 junior
 • Mistrovství světa enduro – 17. místo ve třídě Enduro Junior – GP Německa
 • 2. místo – Mistrovství ČR v enduru ve třídě E2
 • 2. místo – Mistrovství ČR v endurosprintu ve třídě E2
 • 3. místo – Mistrovství ČR v enduru v absolutním pořadí
 • 2018
 • Juniorský Mistr ČR enduro
 • 2. místo Mezinárodní Mistrovství ČR enduro – třída E2
 • 4. místo Mezinárodní Mistrovství ČR enduro/endurosprint – třída absolutní pořadí
 • 10. místo Mistrovství Evropy enduro – třídA E2/3 junior
 • 3. místo Mezinárodní Mistrovství ČR endurosprint – třída E2
 • 2. místo Mezinárodní Mistrovství ČR endurosprint – třída absolutní junior

Dne 19. 2. 2019 byly na Autoklubu ČR dekorováni reprezentanti motocyklového sportu, pro disciplínu enduro. Pro letošní sezonu se jimi stali: Adolf Živný, Kryštof Kouble, Patrik Markvart, Jiří Hádek, Jakub Marek, Robert Friedrich, Zuzana Nováčková Jaromír Romančík, David Cyprián, Lukáš Kučera a Olga Roučková.


Více

© TAURIS plus, s.r.o. 2021