AKTUALITY

NEBEZPEČÍ VZNIKU POŽÁRU V PANELOVÝCH DOMECH A POVINNOST ÚDRŽBY STOUPACÍHO POTRUBÍ

Z požárního hlediska je stoupací potrubí v panelových domech potencionálně nebezpečným technickým zařízením, kde hrozí nebezpečí vzniku požáru a jeho následné šíření do ostatních bytových jednotek.

Společenství vlastníků jednotek i bytové družstvo mají právní povinnost provádět pravidelné údržby na vzduchotechnických zařízeních k zajištění jejich funkčnosti a požární bezpečnosti.

Pomůžeme Vám s kontrolou a údržbou stoupacího potrubí – více informací ZDE.

Více

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE ODVĚTRÁVACÍCH ŠACHET V PANELOVÝCH DOMECH

Naše nabídka:

Kompletní vyčištění stoupacího potrubí VZT od prachu a mastnoty včetně důkladné několikanásobné dezinfekce antivirovými dezinfekčními prostředky na bázi aktivního stříbra, které likvidují viry, mají baktericidní a virucidní účinek na široké spektrum virů a dokáží v systému působit 3-4 týdny proti usazování nových virových patogenů.

Všechny přípravky jsou bez zápachu,neobsahují chlór ani alkohol, jsou nehořlavé a nemají vedlejší účinky.

Dále vám můžeme nabídnout odběr vzorků prachu z potrubí pro následný mikrobilogický rozbor prachu zaměřený na koliformní bakterie, Escherichia coli, Enterobacteriaceae, kvasinky a plísně, který pro nás smluvně  provádí akreditovaná laboratoř ve Státním zdravotnickém ústavu v Kladně.    

Více

Sponzorujeme nový sociální automobil pro Prahu 13

Slavnostní předání vozu Dacia Dokker v rámci projektu „Sociální automobil“ určený pro  „Středisko sociálních služeb Prahy 13“. se uskutečnilo 9. října 2019 v prostorách střediska na adrese Trávníčkova 1746, Praha 5.Všem přítomným zástupcům sponzorujících firem jménem Střediska soc.služeb Prahy 13 poděkoval ředitel RNDr.Jiří Mašek,CSc., který zároveň garantuje jeho správné využití.

Více

Sponzorujeme nový sociální automobil pro Prahu 12

Slavnostní předání vozu Dacia Dokker v rámci projektu Sociální automobil určený pro organizaci Sociální služby městské části Praha 12 se uskutečnilo 30. října 2018 v Sociálně ošetřovatelském centru v Zárubově ulici. Všem přítomným zástupcům sponzorujících firem jménem Úřadu MČ Praha 12 poděkovala radní Lenka Vedralová a také PaedDr. Marie Mandíková, která zároveň garantuje správné využití sociálního automobilu.

https://www.praha12.cz/praha-12-ma-novy-socialni-automobil/d-65356

Více

© TAURIS plus, s.r.o. 2023