O FIRMĚ

Jsme ryze českou firmou s tradicí od roku 1990.

Firma je autorizovaná a certifikovaná pro montáže ventilačních turbín VIV české výroby a ventilačních turbín Lomanco z USA. Více jak 26 let se specializujeme na tuto činnost a poskytujeme na montáže turbín až 20-ti letou záruku. Spolupracujeme s českými výrobci, kteří vyrábějí originální české výrobky s dlouholetou tradicí.

Dále provádíme kamerové prohlídky a monitoring potrubí vzduchotechniky, včetně čištění ležatého i stoupacího potrubí vzduchotechniky od prachu, nečistot a mastnoty s následnou dezinfekcí. Tyto práce provádíme v bytových domech, průmyslových a komerčních objektech, restauracích, jídelnách a všude tam, kde je nutné z hlediska hygieny zajistit bezpečné provozování vzduchotechnických zařízení. V bytových domech jsou všechny práce prováděny unikátní technologií, aby nebyla nutná přítomnost majitelů bytů.

Díky 27-ti letým zkušenostem v oblasti oprav a údržby bytových a nebytových objektů a díky tomu, že jsme investovali nemalé peníze do špičkových montážních technologii, odborného školení u výrobců dodávaného zařízení, kteří nám dodávají tuto kvalitní technologií, nám umožňuje výrazně zkracovat termíny realizací zadaných projektů a výrazně prodlužovat záruční garance.

Technologie, které dodává a montuje naše společnost jsou unikátní tím, že jsou tiché a nemá žádné, nebo minimální provozní a energetické náklady. Za tím vším si pevně stojíme a dokládáme to základní 15-ti letou zárukou na turbíny s možností výrazného prodloužení až na 20let.
Touto garancí, získáte 100%-ní jistotu, že již nedojde k chybám se kterými mnohé firmy ještě stále bojují. Pokud by náhodou došlo v záruční době k nějaké chybě, bude vše přednostně opraveno na naše náklady.
Velmi často dochází k závažným problémům zejména u firem, které dělají tyto chyby nevědomky a či vědomě porušují technologická postupy, nebo používají nekvalitnímateriály. Pak mohou na úkor kvality nabídnout cenu, která se tváří pro Vás jako velmi výhodná. A právě to může být pro Vás signál a předzvěst možných velkých problémů do budoucna.
Chápeme, že vybrat si z tak velkého výběru toho správného dodavatele není zrovna jednoduché. Pokud se ale rozhodnete pro naši firmu, zavolejte nám ještě dnes a už zítra můžete mít na stole plán, jak to provedeme.

Firma Tauris vznikla v roce 1990 se zaměřením na provádění oprav, údržby a rekonstrukce objektů bytového a nebytového fondu. Na sídlištích v Praze 4 jsme získali velké zkušenosti s opravami a údržbou panelových domů, mateřských školek atp. Působily jsme rovněž jako dodavatel prací pro velké stavební firmy,a to jak pro rozsáhlé stavby, rekonstrukce, tak při výstavbě rodinných domků. Současně jsme prováděly opravy a zjišťovaly závady na potrubí vzduchotechniky v bytových a nebytových objektech. Ventilační turbíny jsme jako náhradu původního centrálního odsávání na panelových domech žačaly dodávat s montáží od roku 1997. Dodáváme a montujeme ventilační turbíny LOMANCO-dovoz USA a VIV-výroba ČR. Na ventilační turbíny poskytujeme záruční a pozáruční servis. Záruční doba na funkci turbín je až 20 let. Cenová nabídka za dodání a montáž je stanovena na základě provedené obhlídky. Orientační cenovou nabídku můžeme sestavit na základě Vámi zaslaných podkladů.

Nejste spokojeni s výkonem nainstalovaných ventilačních turbín? Máme unikátní řešení jak docílit maximálního výkonu i při bezvětří! 

Kontaktujte nás

Proč právě TAURIS plus, s.r.o. s tradicí od roku 1990?

Co získáte volbou naší firmy?

  1. U nás nikdy nezaplatíte ani o korunu navíc, než jste sami schválili.
  2. Garantujeme Vám 20 let  plnou záruku na turbíny, která Vám zaručí, že naše sliby budou splněny, pokud by náhodou k něčemu došlo.
  3. Možnost výrazného prodloužení záruky na provedené montážní práce i na ventilační turbíny.
  4. Náš technik za svou kariéru zaměřil a navrhl více jak 2.150 standardních i atypických řešení odvětrání pomocí ventilačních turbín bytových domů, nebytových prostor, skladů, včetně návrhů individuálního řešení. Proto dokáže mnohem rychleji než kdokoliv jiný odhalit příčinu možných současných i budoucích problémů ještě dříve než vzniknou.
  5. Každý náš zákazník má zdarma k dispozici svého osobního poradce od prvního zaměření, až po dokončení a předání díla.
  6. O realizaci zakázky, se bude starat náš odborný tým zkušených pracovníků, kteří mají dohromady více jak 30let praxe a jsou pravidelně proškolováni. Pro Vás to znamená jistotu, že Vaše dílo bude dokončeno včas a v nejvyšší kvalitě bez účasti nekvalifikovaných, nebo zahraničních dělníků.
  7. Pro Vaší realizaci můžete využít výhodné financování přes našeho obchodního partnera ČSOB a navíc první splátku zaplatíme za Vás.
  8. Pokud úvěr převýší částku 150.000,-Kč, můžete od nás získat 50% slevu na 1 rok pojištění úvěru proti neschopnosti splácet.
  9. Pro každého zákazníka máme vždy individuální technické i cenové  řešení. Porovnáme-li společně Vaše představy, technickou  náročnost kterou požadujete a Váš finanční rozpočet pro tento záměr, pak Vám dokážeme vždy navrhnout to, co bude přesně splňovat Vaše představy i finanční možností a to vše v plné garanci i kvalitě, která nás k tomu zavazuje.
  10. Pokud vám jiný dodavatel  nabízí za stejnou službu podezřele nižší cenu, můžeme  vám pomoci nabídky odborně srovnat. Odborným srovnáním nabídek se vyhnete možným rizikům, které by Vás mohly teď i v budoucnu nepříjemně zaskočit.

Petr Douděra – jednatel společnosti TAURIS plus,s.r.o.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je petr-douděra.png.

Podívejte se na videa naší firmy na:


KONTAKTUJTE NÁS

© TAURIS plus, s.r.o. 2024