Služby

Nejste spokojeni s výkonem nainstalované ventilační turbíny ?

Máme unikátní řešení jak docílit maximálního výkonu i při bezvětří !

Pro více informací nás kontaktujte ještě dnes na : info@taurisplus.cz


Odvětrání panelových domů

Odvětrání panelových domů

Dodáváme s montáží ventilační turbíny Lomancoventilační turbíny VIV a Hybridní ventilátor HV 16/400 pro odvětrání stoupacích šachet panelových domů a bytových domů. Odvětrávají vlhkost, nežádoucí pachy a zabraňují tak plísním. Při montáži naší odbornou firmou je na funkci ventilačních turbin VIV záruční doba až 20 let. Máme unikátní řešení jak docílit maximálního výkonu při bezvětří ! Provádíme kamerové prohlídky a revize stoupacího potrubí vzduchotechniky a potrubí kanalizace včetně čištění.

Odvětrání rodinných domů

Odvětrání rodinných domů

Ventilační turbíny odvětrávají střešní meziprostor, půdní prostory, ale také odvádí vlhkost  a nežádoucí pachy z obytných prostor. Dodáváme s montáží ventilační turbíny Lomancoventilační turbíny VIV české výroby. Při montáži naší odbornou firmou je na funkci ventilačních turbin VIV záruční doba až 20 let. Provádíme kamerové prohlídky a revize potrubí kanalizace včetně čištění.

Odvětrání nebytových prostor

Odvětrání nebytových prostor

Ventilační turbíny zajistí pravidelné větrání prostor průmyslových a sportovních hal, zemědělských objektů a střešních plášťů. Dodáváme s montáží ventilační turbíny Lomanco, ventilační turbíny VIV a Hybridní ventilátor HV 16/400. Při montáži naší odbornou firmou je na funkci ventilačních turbin VIV záruční doba až 20 let. Máme unikátní řešení jak docílit maximálního výkonu při bezvětří ! Provádíme kamerové prohlídky, revize všech druhů potrubí a potrubí kanalizace včetně čištění.

Údržba nemovitostí a opravy plochých střech hydroizolací

Provádíme opravy a údržbu nemovitostí, opravy plochých střech hydroizolací, revize elektroinstalace,
plynu a hromosvodů. Kamerové prohlídky a revize všech druhů potrubí a potrubí kanalizace včetně čištění.Vysoušení a odvětrání vlhkých sklepů unikátní technologií.

Servis, revize a opravy ventilačních turbín

Provádíme revize, záruční a pozáruční servis ventilačních turbin české výroby VIV, HV a dále také ventilačních turbin LOMANCO, AIRHAWK a dalších zahraničních značek. Nejste spokojeni s výkonem nainstalované ventilační turbíny ? Máme unikátní řešení jak docílit maximálního výkonu i při bezvětří !

 

Podívejte se na videa naší firmy na :   youtube

 

Google+