Vzhledem k celosvětovému vývoji situace s šířením onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2  a v souvislosti se snahou co nejvíce minimalizovat jeho šíření, vám chceme nabídnout preventivní čištění vašich centrálních odvětrání z bytů (stoupacích potrubí VZT) v panelových domech, včetně několikanásobné dezinfekce.

Podle některých zdrojů se může koronavirus SARS-CoV-2 šířit i přes vzduchotechnické potrubí, které je převážně znečištěné a slouží jako prostředí pro přežívání různých druhů bakterií a virů.

Naše nabídka:

Kompletní vyčištění stoupacího potrubí VZT od prachu a mastnoty včetně důkladné několikanásobné dezinfekce antivirovými dezinfekčními prostředky na bázi aktivního stříbra, které likvidují viry, mají baktericidní a virucidní účinek na široké spektrum virů a dokáží v systému působit 3-4 týdny proti usazování nových virových patogenů.

Všechny přípravky jsou bez zápachu, nehořlavé a nemají žádné vedlejší účinky.

Dále vám můžeme nabídnout dezinfekci kontaktních ploch ve společných prostorách domu.(vstupních dveří, klik, madel, výtahů, zábradlí, schránek atp.)