Vysoušení a odstranění vlhkosti zdiva.

Unikátní způsob větrání a vysoušení vlhkých místností a sklepů.

Tišeji a levněji už to opravdu nejde.

DENNÍ PROVOZNÍ NÁKLADY JSOU  OPRAVDU NÍZKÉ, JEN 6 KČ/DEN. NAVŽDY SE TAK ZBAVÍTE VLHKOSTI VE VAŠEM DOMĚ, SKLEPÍCH I VŠUDE TAM, KDE NELZE VĚTRAT!

Máme pro Vás nové, originální a velmi účinné řešení, které se mimo vysoké efektivity vyznačuje rozumnými pořizovacími náklady.

Trvalé vysoušení sklepů a mokrých místností. Používá se všude tam, kde je nadměrná vlhkost a plíseň.

Toto unikátní řešení, které lze objednat pouze u naší firmy, dodáváme jen s odbornou montáží. To proto, abychom Vám mohli garantovat jeho plnou funkčnost a spolehlivost nejen po dobu záruky.


PŘÍKLAD JAK TO FUNGUJE V PRAXI :

Digitální teploměr s vlhkoměrem naměří např. ve sklepě teplotu 15°C a relativní vlhkost 80%. 1m3 vzduchu těchto parametrů obsahuje 10g vlhkosti. Kombinací našich zařízení odvedeme za jednu hodinu 225g vody.

To znamená za 24 hodin 5,4 litrů, za měsíc 162 litrů a za rok až neuvěřitelných  1 944 litrů kondenzované vody.

Celkovou teplotu zvýšíme na cca 18 – 20°C a relativní vlhkost snížíme dle daného prostředí až na cca 40%


Udržet ve starém, trvale vlhkém a neizolovaném sklepě zdravé prostředí může být jednoduché, ale také značně komplikované, stavebně a finančně velmi náročné. Vysušování topením a následným větráním praktikuje mnoho lidí. Tento způsob je velice energeticky náročný a tím i neekonomický. Dosáhneme pouze tzv. vrchního usušení (vrchní vrstva stěn vypadá suše, ale vlhkost je stále uzavřena v hloubce zdiva). V případě, že si myslíme, že je již stěna vyschlá a přestaneme s vysoušením prostoru, dostaví se nepříjemný jev – vlhkost skrytá v hloubce stěny vystoupí na povrch a stěna je opět vlhká.

Jak tedy zajistit, aby do sklepa proudil dostatek čerstvého vzduchu ?  Jak levně a účinně vysušit sklep bez nutnosti obvodové zdivo podřezat ? Použít vysoušeče a odvlhčovače vzduchu, které mají vysokou pořizovací cenu a jejich provoz je finančně náročný ?

Naše účinné a řešení vysoušení  je určené pro všechny koho dlouhodobě trápí vlhkost zdiva v domě, plíseň a vlhkost ve sklepě, kdo už  všechny metody vysoušení zdiva a odstranění vlhkosti vyzkoušel, ale bez konečného výsledku.

Unikátní řešení na principu nuceného větrání, které nabízíme, spočívá v aktivním odsávání vlhkého a znečištěného vzduchu.  Současně je automaticky spínáno inteligentní topné těleso s uhlíkovým krystalem, které vytváří a vyzařuje pomocí molekulárního kmitání  tepelnou energii, která neohřívá jen vzduch, ale i okolní zdi. Zdi a podlaha přitom toto teplo absorbují a pak jej pomalu odevzdávají do vzduchu v místnosti, odkud je řízeně odsáváno. Zdivo tak zůstává teplé a suché. Vlhkost a plísně tak již nevznikají.

Optimálním nastavením celého systému tak dochází k pozvolnému vysoušení zdiva a odstranění vlhkosti v daných prostorách až o 50%.

Náš systém je velmi vhodné použít také jako doplněk k ostatním již provedeným opatřením snižujícím vlhkost v domě.

Optimálním nastavením odsávacího výkonu se zajistí pozvolná výměna vzduchu bez nadbytečných tepelných ztrát a nežádoucího promíchávání vzduchu.  Tento systém je velmi vhodné použít také jako doplněk k ostatním již provedeným opatřením snižujícím vlhkost v domě.

Velmi efektivně, účinně a s rozumnými provozními náklady můžeme tento system použít všude tam, kde je stálá zvýšená vlhkost a jiná řešení jsou finančně značně nákladná, nebo je nelze z různých důvodů realizovat (odvodnění základu domu, dodatečná hydroizolace základů, podřezání obvodového zdiva, chemická injektáž zdiva, elektrokineze, sanace základů zdiva, atp.)

 

CENA bez DPH včetně montáže od  7 500,- Kč

 

7. DŮVODŮ, PROČ SI ZÁKAZNÍCI VYBÍRAJÍ PRÁVĚ NAŠE UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ.

1. Provozní náklady na vysoušení prostoru 30m2 jsou od 6,-Kč/den. Tichý provoz okolo 30dB. Tišeji a levněji už to opravdu nejde.

2. Pořizovací jednorázová investice je již od 7 500,- Kč, podle počtu a objemu vysoušených prostor.

3. SLEVA 30% pro pro všechny i dříve zatopené domy a občany ZTP.

4. Trvalé snížení relativní vlhkosti v prostoru až o 50%.

5.  Základní záruka 2 roky. Odstranění vlhkosti v domě i v ostatních prostorách.

6.  Máme individuální řešení pro každé prostory zvlášť, kdy Vám návrhneme optimální technické řešení pro danou situaci, dodání zařízení v několika variantách a funkční doplňky včetně montáže.

7. Garantujeme záruční i pozáruční servis.

Montáže a servis provádíme po celých Čechách.

Více také zde: http://vysouseni-vlhkost-cz.webnode.cz/

 

Kontaktujte nás na e-mail: info@taurisplus.cz

Souhlasím se zpracovaním osobních údajů. Zaslané osobní údaje e-mailem nebudou nikdy použity za jiným účelem, než za kterým byla sesbírána.