Odvětrání rodinných domů

1. Odvětrání pomocí ventilačních turbín.

Ventilační turbíny odvětrávají z kuchyní, koupelen, WC a půdních prostor vlhkost, pachy a zabraňují tak vzniku plísní.

Instalují se na všechny typy střech (ploché, šikmé) se všemi typy střešní krytiny (tvrdá krytina, šindel, plechová krytina, PVC, bitumenové pásy).

Ke svému pohybu využívají ekologický přírodní zdroj energie vítr a proudění vzduchu. Jejich provoz je zcela zdarma a bez údržby.

Při montáži naší odbornou firmou je záruční doba na funkci turbiny až 20 let.

 

2. Unikátní způsob větrání a vysoušení vlhkých místností a sklepů.

TIŠEJI A LEVNĚJI UŽ TO OPRAVDU NEJDE !

JEN ZA 10,-KČ MĚSÍČNĚ PROVOZNÍCH NÁKLADŮ SE NAVŽDY ZBAVÍTE VLHKOSTI VE VAŠEM  DOMĚ, SKLEPÍCH A VŠUDE TAM, KDE NELZE VĚTRAT!

Máme pro Vás nové, originální a velmi účinné řešení, které se mimo vysoké efektivity vyznačuje nízkými pořizovacími náklady.

Trvalé větrání, vysoušení sklepů a mokrých místností. Používá se všude tam, kde je nadměrná vlhkost a plíseň.

Při nepatrné spotřebě elektrické energie jsou náklady na provoz zanedbatelné.

Účinné řešení spočívá v odvádění vlhkého vzduchu mimo budovu a přisáváním suchého vzduchu z venčí, čímž dochází k postupnému vysoušení vlhkých prostor.

Toto unikátní zařízení, které lze objednat pouze u naší firmy, dodáváme jen s odbornou montáží. To proto, abychom Vám mohli garantovat jeho plnou funkčnost a spolehlivost nejen po dobu záruky.

odstraneni-vlhkosti vysouseni-zdiva

CENA včetně montáže od  7 500,- Kč

Montáže a servis provádíme po celých Čechách.

Udržet ve starém, trvale vlhkém a neizolovaném sklepě zdravé prostředí může být velice jednoduché, ale také značně komplikované, stavebně a finančně velmi náročné. Vysušování topením a následným větráním praktikuje mnoho lidí. Tento způsob je velice energeticky náročný a tím i neekonomický. Dosáhneme pouze tzv. vrchního usušení (vrchní vrstva stěn vypadá suše, ale vlhkost je stále uzavřena v hloubce zdiva). V případě, že si myslíme, že je již stěna vyschlá a přestaneme s vysoušením prostoru, dostaví se nepříjemný jev – vlhkost skrytá v hloubce stěny vystoupí na povrch a stěna je opět vlhká.

Jak tedy zajistit, aby do sklepa proudil dostatek čerstvého vzduchu ?  Jak levně a účinně vysušit sklep bez nutnosti obvodové zdivo podřezat ? Použít vysoušeče a odvlhčovače vzduchu, které mají vysokou pořizovací cenu a jejich provoz je finančně náročný ?

Naše účinné a řešení vysoušení  je určené pro všechny koho dlouhodobě trápí vlhkost zdiva v domě, plíseň a vlhkost ve sklepě, kdo už  všechny metody vysoušení zdiva a odstranění vlhkosti vyzkoušel, ale bez konečného výsledku.

Unikátní řešení na principu nuceného větrání, které nabízíme, je aktivní odsávání  vlhkého a znečištěného vzduchu. Vlivem vzniklého podtlaku se přisává sušší vzduch z okolního prostředí. Čistý venkovní vzduch obsahuje většinu časového období méně vlhkosti, než vlhký vnitřní znečištěný vzduch plný plísní, a tím tak do interiéru vstupuje sušší vzduch, než je z něj odváděn. Tím tak dochází k trvalému provětrávání vnitřích prostorů a pozvolnému vysoušení zdiva a odstranění vlhkosti v domě.

Optimálním nastavením odsávacího výkonu se zajistí pozvolná výměna vzduchu bez nadbytečných tepelných ztrát a nežádoucího promíchávání vzduchu.  Tento systém je velmi vhodné použít také jako doplněk k ostatním již provedeným opatřením snižujícím vlhkost v domě.

Velmi efektivně, účinně, levně a s minimálními provozními náklady můžeme tento system použít všude tam, kde je stálá zvýšená vlhkost a jiná řešení jsou finančně značně nákladná, nebo je nelze z různých důvodů realizovat (odvodnění základu domu, dodatečná hydroizolace základů, podřezání obvodového zdiva, chemická injektáž zdiva, elektrokineze, sanace základů zdiva, atp.)

 

10. DŮVODŮ, PROČ SI ZÁKAZNÍCI VYBÍRAJÍ PRÁVĚ NAŠE UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ.

1. Provozní náklady na vysoušení prostoru 30m2 jen za 10,-Kč měsíčně. Extrémně tichý provoz okolo 30dB „asi jako šustění listí“.

2. Pořizovací jednorázová investice je od 7 500,-Kč, podle počtu a objemu vysoušených prostor.

3. Stabilní SLEVA 30% pro pro všechny i dříve zatopené domy, pro seniory a občany ZTP.

4. Trvalé snížení relativní vlhkosti v prostoru až o 20%.

5.  Základní záruka 2 roky.

6. Možnost využití našeho vlastního systému splátek pro kompletní dodávku zařízení bez navýšení.

7. Naše zařízení je velmi bezpečné, protože pracuje v režimu nízkého napětí a nevyžaduje žádnou údržbu.

8.  Není nutná revize elektro ani žádná povolení či projektová dokumentace.

9.  Máme individuální řešení pro každé prostory zvlášť, kdy Vám návrhneme optimální technické řešení pro danou situaci,dodání zařízení v několika variantách a funkční doplňky včetně montáže.

10. Garantujeme případný záruční i pozáruční servis po celou dobu životnosti zařízení.

 

Kontaktujte nás ještě dnes na e-mail: info@taurisplus.cz ,

nebo zavolejte na tel.: 602 296 812 a už zítra budete mít plán, jak to provedeme.