Údržba nemovitostí, opravy, revize

Unikátní způsob větrání a vysoušení vlhkých místností a sklepů.

JEN ZA 10,-KČ MĚSÍČNĚ PROVOZNÍCH NÁKLADŮ SE NAVŽDY ZBAVÍTE VLHKOSTI VE VAŠEM  DOMĚ, SKLEPÍCH A VŠUDE TAM, KDE NELZE VĚTRAT!

TIŠEJI A LEVNĚJI UŽ TO OPRAVDU NEJDE !

Máme pro Vás nové, originální a velmi účinné řešení, které se mimo vysoké efektivity vyznačuje nízkými pořizovacími náklady.

Trvalé větrání, vysoušení sklepů a mokrých místností. Používá se všude tam, kde je nadměrná vlhkost a plíseň.

Při nepatrné spotřebě elektrické energie jsou náklady na provoz zanedbatelné.

Účinné řešení spočívá v odvádění vlhkého vzduchu mimo budovu a přisáváním suchého vzduchu z venčí, čímž dochází k postupnému vysoušení vlhkých prostor.

Toto unikátní zařízení, které lze objednat pouze u naší firmy, dodáváme jen s odbornou montáží. To proto, abychom Vám mohli garantovat jeho plnou funkčnost a spolehlivost nejen po dobu záruky.

odstraneni-vlhkosti vysouseni-zdiva

CENA včetně montáže od  7 500,- Kč

Montáže a servis provádíme po celých Čechách.

Udržet ve starém, trvale vlhkém a neizolovaném sklepě zdravé prostředí může být velice jednoduché, ale také značně komplikované, stavebně a finančně velmi náročné. Vysušování topením a následným větráním praktikuje mnoho lidí. Tento způsob je velice energeticky náročný a tím i neekonomický. Dosáhneme pouze tzv. vrchního usušení (vrchní vrstva stěn vypadá suše, ale vlhkost je stále uzavřena v hloubce zdiva). V případě, že si myslíme, že je již stěna vyschlá a přestaneme s vysoušením prostoru, dostaví se nepříjemný jev – vlhkost skrytá v hloubce stěny vystoupí na povrch a stěna je opět vlhká.

Jak tedy zajistit, aby do sklepa proudil dostatek čerstvého vzduchu ?  Jak levně a účinně vysušit sklep bez nutnosti obvodové zdivo podřezat ? Použít vysoušeče a odvlhčovače vzduchu, které mají vysokou pořizovací cenu a jejich provoz je finančně náročný ?

Naše účinné a řešení vysoušení  je určené pro všechny koho dlouhodobě trápí vlhkost zdiva v domě, plíseň a vlhkost ve sklepě, kdo už  všechny metody vysoušení zdiva a odstranění vlhkosti vyzkoušel, ale bez konečného výsledku.

Unikátní řešení na principu nuceného větrání, které nabízíme, je aktivní odsávání  vlhkého a znečištěného vzduchu. Vlivem vzniklého podtlaku se přisává sušší vzduch z okolního prostředí. Čistý venkovní vzduch obsahuje většinu časového období méně vlhkosti, než vlhký vnitřní znečištěný vzduch plný plísní, a tím tak do interiéru vstupuje sušší vzduch, než je z něj odváděn. Tím tak dochází k trvalému provětrávání vnitřích prostorů a pozvolnému vysoušení zdiva a odstranění vlhkosti v domě.

Optimálním nastavením odsávacího výkonu se zajistí pozvolná výměna vzduchu bez nadbytečných tepelných ztrát a nežádoucího promíchávání vzduchu.  Tento systém je velmi vhodné použít také jako doplněk k ostatním již provedeným opatřením snižujícím vlhkost v domě.

Velmi efektivně, účinně, levně a s minimálními provozními náklady můžeme tento system použít všude tam, kde je stálá zvýšená vlhkost a jiná řešení jsou finančně značně nákladná, nebo je nelze z různých důvodů realizovat (odvodnění základu domu, dodatečná hydroizolace základů, podřezání obvodového zdiva, chemická injektáž zdiva, elektrokineze, sanace základů zdiva, atp.)

 

10. DŮVODŮ, PROČ SI ZÁKAZNÍCI VYBÍRAJÍ PRÁVĚ NAŠE UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ.

1. Provozní náklady na vysoušení prostoru 30m2 jen za 10,-Kč měsíčně. Extrémně tichý provoz okolo 30dB „asi jako šustění listí“.

2. Pořizovací jednorázová investice je od 7 500,-Kč, podle počtu a objemu vysoušených prostor.

3. Stabilní SLEVA 30% pro pro všechny i dříve zatopené domy, pro seniory a občany ZTP.

4. Trvalé snížení relativní vlhkosti v prostoru až o 20%.

5.  Základní záruka 2 roky.

6. Možnost využití našeho vlastního systému splátek pro kompletní dodávku zařízení bez navýšení.

7. Naše zařízení je velmi bezpečné, protože pracuje v režimu nízkého napětí a nevyžaduje žádnou údržbu.

8.  Není nutná revize elektro ani žádná povolení či projektová dokumentace.

9.  Máme individuální řešení pro každé prostory zvlášť, kdy Vám návrhneme optimální technické řešení pro danou situaci,dodání zařízení v několika variantách a funkční doplňky včetně montáže.

10. Garantujeme případný záruční i pozáruční servis po celou dobu životnosti zařízení.

 

Kontaktujte nás ještě dnes na e-mail: info@taurisplus.cz ,

nebo zavolejte na tel.: 602 296 812 a už zítra budete mít plán, jak to provedeme.

 


Opravy plochých střech hydroizolací

Opravujete na střeše domu neustále dokola různé praskliny a trhliny klasickými způsoby ?  Teď už nemusíte…

Tyto odborné opravy plochých střech provádíme pomocí kvalitní tekuté hydroizolace na bázi polymeru. Jedná se o jednoduché, ale velmi účinné řešení, kterým lze opravit veškerá problémová napojení či detaily na střeše, různé průniky střešní krytinou, žlaby, odtokových otvorů na střeše apod.

Hydroizolace se dá použít na všechny typy střešní krytiny, betonu a skoro na všechny další podklady.

Tento nový způsob oprav střechy s německou technologii vydrží i 5 x déle, než klasická metoda asfaltem.

Základní záruka na provedené opravy je 5 let.


Kontaktujte nás ještě dnes na e-mail: info@taurisplus.cz ,

nebo zavolejte na tel.: 602 296 812 a už zítra budete mít plán, jak to provedeme.

 

Provádíme opravy plochých střech pomocí tekutých hydroizolací. Systémy jsou jednoduchým a bezpečným řešením při opravách hydroizolace a sanace plochých i šikmých střech. Lze  jimi opravovat veškerá problémová napojení či detaily na střeše, různé průniky střešní krytinou, žlaby a pod. S použitím příslušné penetrace můžeme hydroizolaci použít  na opravy střešní fólie, bitumenových pásů, střešní lepenky, střešních šindelí, betonu a skoro na všechny další podklady. Námi použité hydroizolační systémy neobsahují ředidla a nepoškozují životní prostředí. Výrobky jsou paropropustné a odolávají UV záření a ozonu.

Díky možnému dodání také ve světlých / bílých barvách dochází k minimální absorpci sluneční energie a tím minimálnímu ohřevu plochy střechy (úspora energie při klimatizaci, omezení nežádoucích dilatací).- Celoplošně armovaný systém je elastický a dynamicky překlenuje trhliny, může být použit na řadu různých podkladů. Například na téměř každý povrch střechy nebo zdi včetně omítky, betonu, kovu, cihel, dřeva, asfaltu a množství různých střešních fólií / umělých hmot, jako PE, PP, PVC, EPDM stejně jako na tepelné izolace (např. PU, styrodur / styropor ).

Provedením proměnlivé tloušťky vrstvy může být  systém použit na téměř každý geometrický tvar a proto je velice dobře použitelný pro průniky, přechody, lemování a fasády.

Relativně malá hmotnost cca 3 kg/ m² přináší přednosti při sanaci starých izolací s problematickou statikou. Hydroizolace se celoplošně naváže na podklad a proto není nutné dodatečné kotvení. Systém je pochozí a podle DIN 16726 bod 5.18 chemicky zatížitelný kyselinami a louhy.

 

Odvětrání panelových domů pomocí ventilačních turbin

Orientační cena za osazení ventilační turbiny na jednu šachtu panelového domu:

 

 

Ostatní práce

 

Elektroinstalační práce

Zvonky, domácí telefony. Rekonstrukce rozvodů domácích telefonů, dodání a instalace spolehlivých
domácích telefonů a zvonkových panelů s osvětlenými tlačítky a se zvýšenou odolností proti
násilnému poškození.

Hromosvody

Provedení revize, odstraňování závad po revizi, opravy, údržba.

Periodické revize plynového zařízení včetně odstraňování závad

Provedení revize, vystavení revizní zprávy, seznam případných závad, odstranění závad včetně
protokolu o odstranění závad.

Stavební a zednické práce

Vodoinstalatérské práce

Rekonstrukce vodovodních rozvodů a rozvodů odpadů. Čištění kanalizačních odpadů strojem ROWO.

Zámečnické práce

Výroba a montáž dveří, mříží, vrat, plotů.

Výškové práce

Technologie prací na nedostupných místech. Mytí, opravy, lakýrnické práce, nátěry fasád apod.

 

 

REFERENCE

Pravidelná údržba

 

Podívejte se na videa naší firmy na :   youtube

 

Google+