Kamerové prohlídky a revize potrubí vzduchotechniky

Kamerové prohlídky – monitoring a revize  potrubí vzduchotechniky VZT nástrčnou a rotační kamerou. Zjistíme stav vašeho potrubí, včetně vyhodnocení závad s návrhem technického řešení ve formě písemné zprávy včetně záznamu na USB flash disk. Podle stavu znečištění potrubí vzduchotechniky provádíme jeho vyčištění a dezinfekci unikátní technologií. Více informací viz naše SLUŽBY - Čištění a dezinfekce vzduchotechniky v panelových domech.

Provádíme prohlídky potrubí všech profilů od DN 50 až DN 1200mm.

Kontrolu stoupacího potrubí vzduchotechniky VZT provádíme ze střechy domu bez zásahu do střešní krytiny a bez nutnosti přítomnosti nájemníků v jednotlivých bytech.

Přesná lokalizace závady ve stoupacím potrubí ušetří náklady – není nutné provádět demontáž uklidňovacích domečků na střeše domu, zásahy do střešní krytiny ani kontroly v bytech nájemníků.

Videozáznamy naší firmy z kamerových prohlídek na :   youtube

 

kontrola-potrubi revize-potrubi

monitoring-potrubi-03 revize-potrubi-04

 

monitoring-potrubi-01 monitoring-potrubi-02

 

1. Nejčastější důvody pro kontrolu stoupacího potrubí VZT:

- zjištění technického stavu stoupacího potrubí před instalací ventilačních turbín, nebo přídavných el.motorů   pro odvětrání bytů nájemníků - zjištění příčiny pronikání zápachu z WC a digestoří z kuchyně do některých bytů - revize stoupacího potrubí VZT po rekonstrukci v bytech nájemníků Odhalíme skryté vady, současný stav stoupacího potrubí vzduchotechniky (dále jen VZT) a příčiny pronikání zápachu z WC a digestoří z kuchyně do ostatních bytů nájemníků. Určíme přesně místo poruchy a navrhneme způsob odstranění, včetně realizace opravy.

2. Nejčastější důvody pro kontrolu potrubí pro odvětrání kanalizace:

- zjištění příčiny poruchy v potrubí – zatékání do horních bytů nájemníků, nebo pronikání zápachu z kanalizace do některých bytů - revize stoupacího potrubí kanalizace po rekonstrukci v bytech nájemníků - zjištění technického stavu stoupacího potrubí kanalizace Odhalíme skryté vady a příčiny ucpávání potrubí pro odvětrání kanalizace. Určíme přesně poruchu a navrhneme způsob odstranění, včetně realizace opravy.


Ceník prohlídky a revize potrubí zpracujeme na základě zaslaných informací.

Naše firma rovněž nabízí mechanické čištění a desinfekci stoupacího potrubí vzduchotechniky v bytových domech.

Pro stanovení konečné ceny včetně technologického postupu je nutné provést technické šetření v místě realizace, nebo můžeme na základě vámi dodaných podkladů cenu odhadnout.

 

NEPODCEŇUJTE  ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCI POTRUBÍ VZDUCHOTECHNIKY  V BYTOVÝCH DOMECH !!!

(Více informací najdete NAHOŘE VLEVO v sekci SLUŽBY : ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE VZDUCHOTECHNIKY  V PANELOVÝCH DOMECH)kamerova-prohlidka-potrubi

Kontaktujte nás

Vyplněním kontaktního formuláře souhlasím se zpracovaním osobních údajů. Zaslané osobní údaje nebudou nikdy použity za jiným účelem, než za kterým byla sesbírána.

Mé rozložení polí
  1. (vyžadováno)
  2. (vyžadován platný e-mail)
 

cforms contact form by delicious:days