Kamerové prohlídky a revize potrubí vzduchotechniky

Kamerové prohlídky – monitoring a revize  potrubí vzduchotechniky VZT nástrčnou a rotační kamerou. Zjistíme stav vašeho potrubí, včetně vyhodnocení závad s návrhem technického řešení ve formě písemné zprávy včetně záznamu na USB flash disk. Podle stavu znečištění potrubí vzduchotechniky provádíme jeho vyčištění a dezinfekci unikátní technologií. Více informací viz naše SLUŽBY - Čištění a dezinfekce vzduchotechniky v panelových domech.

Provádíme prohlídky potrubí všech profilů od DN 50 až DN 1200mm.

Kontrolu stoupacího potrubí vzduchotechniky VZT provádíme ze střechy domu bez zásahu do střešní krytiny a bez nutnosti přítomnosti nájemníků v jednotlivých bytech.

Přesná lokalizace závady ve stoupacím potrubí ušetří náklady – není nutné provádět demontáž uklidňovacích domečků na střeše domu, zásahy do střešní krytiny ani kontroly v bytech nájemníků.

Videozáznamy naší firmy z kamerových prohlídek na :   youtube

 

kontrola-potrubi revize-potrubi

monitoring-potrubi-03 revize-potrubi-04

 

monitoring-potrubi-01 monitoring-potrubi-02

 

1. Nejčastější důvody pro kontrolu stoupacího potrubí VZT:

- zjištění technického stavu stoupacího potrubí před instalací ventilačních turbín, nebo přídavných el.motorů   pro odvětrání bytů nájemníků - zjištění příčiny pronikání zápachu z WC a digestoří z kuchyně do některých bytů - revize stoupacího potrubí VZT po rekonstrukci v bytech nájemníků Odhalíme skryté vady, současný stav stoupacího potrubí vzduchotechniky (dále jen VZT) a příčiny pronikání zápachu z WC a digestoří z kuchyně do ostatních bytů nájemníků. Určíme přesně místo poruchy a navrhneme způsob odstranění, včetně realizace opravy.

2. Nejčastější důvody pro kontrolu potrubí pro odvětrání kanalizace:

- zjištění příčiny poruchy v potrubí – zatékání do horních bytů nájemníků, nebo pronikání zápachu z kanalizace do některých bytů - revize stoupacího potrubí kanalizace po rekonstrukci v bytech nájemníků - zjištění technického stavu stoupacího potrubí kanalizace Odhalíme skryté vady a příčiny ucpávání potrubí pro odvětrání kanalizace. Určíme přesně poruchu a navrhneme způsob odstranění, včetně realizace opravy.


Ceník prohlídky a revize potrubí zpracujeme na základě zaslaných informací.

Naše firma rovněž nabízí mechanické čištění a desinfekci stoupacího potrubí vzduchotechniky v bytových domech.

Pro stanovení konečné ceny včetně technologického postupu je nutné provést technické šetření v místě realizace, nebo můžeme na základě vámi dodaných podkladů cenu odhadnout.

 

NEPODCEŇUJTE  ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCI POTRUBÍ VZDUCHOTECHNIKY  V BYTOVÝCH DOMECH !!!

(Více informací najdete NAHOŘE VLEVO v sekci SLUŽBY : ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE VZDUCHOTECHNIKY  V PANELOVÝCH DOMECH)kamerova-prohlidka-potrubi

Kontaktujte nás

Mé rozložení polí
  1. (vyžadováno)
  2. (vyžadován platný e-mail)
 

cforms contact form by delicious:days